Завтра соціологи з НПУ ім. Драгоманова представлять моніторинг “Херсонщина – літо 2015»

За результатами моніторингових опитувань херсонців, що проводяться соціологічгним центром імені Михайла Драгоманова Інституту соціології, психології та соціальних комунікацій НПУ імені М. Драгоманова.

У середу, 12 серпня, о 13.00 в прес-клубі «Новий день» Соціологічний центр імені Михайла Драгоманова НПУ ім. М. Драгоманова представляє Моніторинг громадської думки населення України «Херсонщина – літо-2015».

Вибіркова сукупність опитування склала 1200 респондентів – по 400 в кожному з районів м. Херсона, репрезентативна за основними соціально-демографічними ознаками щодо дорослого населення України, що братиме участь в голосуванні на місцевих виборах 25 жовтня 2015 р

Стандартні відхилення при достовірних 95 відсотках складають 1,3 – 2,8%. Метод отримання інформації: індивідуальне інтерв’ю за місцем проживання респондента “один-на-один”.

Останнє опитування херсонців проведено з 29 липня по 3 серпня поточного року в усіх районах, на території всіх виборчих ділянок, що належать до міської ради Херсона.

Представляти моніторинг буде завідувач кафедри соціальних та публічних комунікацій Інституту соціології, психології та соціальних комунікацій НПУ імені М.П. Драгоманова, керівник Соціологічного центру імені Михайла Драгоманова Сергій Штепа (на фото).

Оригінал статті: http://khersonline.net/novosti/politika/43944-zavtra-sociologi-iz-npu-im-dragomanova-predstavyat-monitoring-hersonschina-leto-2015.html